Usługi informatyczne

Zobacz jakie usługi możemy Ci zaoferować
Obsługa informatyczna firm i instytucji
Proponujemy kompleksowy program opieki nad sprzętem teleinformatycznym w Państwa firmie. Odbywa się to poprzez budowę, modernizację i utrzymanie sieci komputerowej, instalację oraz serwis serwerów i stacji roboczych, a także dostawę sprzętu i materiałów eksploatacyjnych.
Budowa i utrzymanie sieci komputerowych
Budujemy sieci informatyczne firm w różnych technologiach. Przewodowe, bezprzewodowe i mieszane - dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.
Serwery - sprzedaż, naprawa i obsługa
Zajmujemy się serwerami firm. Dostarczamy odpowiednie rozwiązania, serwisujemy, konfigurujemy, zabezpieczamy przed nieupoważnionym dostępem, zabezpieczamy dane, wykonujemy backupy.
Serwis sprzętu komputerowego
Naprawiamy oraz modernizujemy komputery, laptopy, monitory, drukarki oraz inny sprzęt peryferyjny.
Internet
Doradzamy dostawcę internetu i proponujemy odpowiednie rozwiązania proporcjonalne do potrzeb i możliwości klienta (sprzęt, domeny, konta pocztowe itp.).
Oprogramowanie
Oferujemy kompleksowe systemy pozwalające na pełną kontrolę nad prowadzoną działalnością. Dostarczamy i wdrażamy oprogramowanie począwszy od systemów do zarządzania firmą, aplikacji biurowych przez antywirusy, firewalle itd. Szkolimy pracowników.
Audyt informatyczny
Weryfikacja poprawności działania istniejących systemów informatycznych oraz badanie ich infrastruktury. Eliminacja niebezpieczeństw skutkująca poprawą działania oraz zwiększeniem wydajności.
Program Płatnik
Wdrażamy program u klienta w wersjach jedno i wielostanowiskowych w wersji sieciowej. Konwertujemy i naprawiamy bazy danych, odzyskujemy hasła oraz pomagamy rozwiązywać wszelkie problemy związane z programem.

.